Wszystkie dzieci królowej Wiktorii chorowały na hemofilię.
Spośród dzieci królowej Wiktorii jedynie córki przekazały chorobę kolejnym pokoleniom.
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze