Wszystkie dzieci królowej Wiktorii chorowały na hemofilię.
Tylko Leopold był chory.
Spośród dzieci królowej Wiktorii jedynie córki przekazały chorobę kolejnym pokoleniom.
Leopold również przekazał
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze