1.

Wszystkie dzieci królowej Wiktorii chorowały na hemofilię.

Chory był tylko Leopold, a dwie z jego sióstr były nosicielkami.

F
2

Spośród dzieci królowej Wiktorii jedynie córki przekazały chorobę kolejnym

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.