Wszystkie dzieci królowej Wiktorii chorowały na hemofilię.
Chory był tylko Leopold, a dwie z jego sióstr były nosicielkami.
Spośród dzieci królowej Wiktorii jedynie córki przekazały chorobę kolejnym
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze