Ułamki o mianownikach itd. to tzw. ułamki dziesiętne. W zapisie nie stosuje się kreski ułamkowej- w zależności od mianownika może być różna ilość cyfr po przecinku:
jedna cyfra- mianownik
d
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze