Ułamki o mianownikach itd. to tzw. ułamki dziesiętne. W zapisie nie stosuje się kreski ułamkowej. Oba ułamki- zwykły i dziesiętny czyta się w taki sam sposób.
a) - siedem
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze