Ułamki o mianownikach  itd. to tzw. ułamki dziesiętne. W zapisie nie stosuje się kreski ułamkowej. Oba ułamki- zwykły i dziesiętny czyta się w taki sam sposób.

a) - siedem

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.