Ułamki o mianownikach  itd. to tzw. ułamki dziesiętne. W zapisie nie stosuje się kreski ułamkowej- w zależności od mianownika może być różna ilość cyfr po przecinku:

jedna cyfra- mianownik 

d

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.