a) Zauważmy, że po opuszczeniu wysokości ostrosłupa powstaje nam trójkąt prostokątny, którego przyprostokątne to wysokość ostrosłupa oraz wysokości trójkąta z podstawy, natomiast przeciwprostokątna
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze