Z treści zadania znamy równania (w postaci ogólnej) dwóch okręgów:
Na początku przekształćmy równania tych okręgów do postaci kanonicznej:
Zacznijmy od pierwszego
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze