a) Odbijamy symetrycznie względem osi wykres funkcji aby otrzymać wykres funkcji :

jest rosnąca dla

jest stała dla

jest malejąca dla

jest stała dla

b)

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.