a) Najpierw szkicujemy funkcję , następnie obniżamy tę funkcję o jednostkę w dół i otrzymujemy wykres funkcji , a na końcu szkicujemy wykres funkcji dzięki symetrycznemu
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze