Lewą/prawą stronę równania (nierówności) traktujemy jak dwa wzory różnych dwóch funkcji, po czym rysujemy ich wykresy w układzie współrzędnych, które następnie służą nam do rozwiązania równań i nierów

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.