a)
Lewą/prawą stronę równania (nierówności) traktujemy jak dwa wzory różnych dwóch funkcji. Następnie, rysujemy ich wykresy w układzie współrzędnych.. Takie zestawienie mówi nam o tym, że na wykresie
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze