a)

Lewą/prawą stronę równania (nierówności) traktujemy jak dwa wzory różnych dwóch funkcji. Następnie, rysujemy ich wykresy w układzie współrzędnych.. Takie zestawienie mówi nam o tym, że na wykresie

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.