Zapisujemy każdą liczbę ze zbioru X w postaci , gdzie:

a to dzielna, b to iloraz, b to dzielnik oraz r to reszta z dzielenia.

Zatem mamy:

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.