Ze śmiercią spotykamy się codziennie, ale gdy nie dotyczy naszych bliskich, staje się dla nas odległa. W naszej kulturze śmierć jest tematem tabu, ponieważ panicznie się jej boimy. Uważamy, że jest

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.