Ze śmiercią spotykamy się codziennie, jednak zawsze wypieramy ją ze świadomości. Jeśli nie dotyczy naszych bliskich, staje się dla nas zbyt odległa. Pomimo tego, że nie możemy jej pokonać, ma w sobie
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze