Zwyczaje związane z pożegnaniem starego roku przedstawione w dziele Wita Szostaka symbolizują ludzką niemoc i bezradność. Taką samą symbolikę posiada taniec

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.