Pożegnanie starego roku w utworze Wita Szostaka wiąże się z „seansem nienawiści” wobec minionego czasu, a tak naprawdę wobec własnego, pełnego rozczarowań życia. Bohaterowie pałą symboliczne kukły, któr

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.