Mol to jednostka miary stosowana w chemii do wyrażania ilości substancji chemicznych.  równa się  węgla , co odpowiada  drobin.

W jednej cząsteczce kwasu siarkowego(VI) zawarte są cztery

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.