a) mol miedzi - czyli w tym danym zbiorze mamy atomów miedzi
b) mol amoniaku - oznacza to, że w danym zbiorze mamy cząsteczek amoniaku. Cząsteczka amoniaku składa się z jednego atomu
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze