a) mol miedzi - czyli w tym danym zbiorze mamy  atomów miedzi 

b) mol amoniaku - oznacza to, że w danym zbiorze mamy  cząsteczek amoniaku. Cząsteczka amoniaku składa się z jednego atomu

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.