a) Masa cząsteczki będzie się równała: Masa cząsteczki będzie wynosiła Wiemy, że masa cząsteczki winna być mniejsza od masy cząsteczki , możemy więc zapisać:
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze