a)
Masa cząsteczki    będzie się równała:

Masa cząsteczki    będzie  wynosiła  
Wiemy, że masa cząsteczki  winna być mniejsza od masy cząsteczki , możemy więc zapisać:


Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.