a)

  •   
    W układzie okresowym odnajdujemy pierwiastek o masie atomowej , jest to węgiel 

b)

  • Masa atomów pierwiastka będzie równa masie cząsteczki minus masa atomów siarki w
Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.