1.W atomie nie mogą istnieć dwa elektrony, które opisane są za pomocą identycznego zestawu wszystkich liczb kwantowych.PRAWDAZasada Pauliego mówi, że w danej podpowłoce atomowej nie mogą istnieć więcej
Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.