1.W atomie nie mogą istnieć dwa elektrony, które opisane są za pomocą identycznego zestawu wszystkich liczb kwantowych.PRAWDAUzasadnienie: zasada Pauliego mówi, że w jednym atomie nie mogą istnieć dwa
Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.