Odpowiedź:

Objaśnienie:

Węgliki to związki węgla z atomami pierwiastków o niższych elektroujemnościach. Węgiel w węglikach przyjmuje wartościowość IV - wytwarza cztery wiązania chemiczne.

W

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.