Odpowiedź:
a)
b)
c)
d)
e)
Objaśnienie:
Węgliki to związki węgla z atomami pierwiastków o niższych elektroujemnościach. Węgiel w
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze