a) Zaczynamy od sytuacji Marka. Jego zadanie polega na wybraniu losowo jednego państwa i jednego miasta. Pamiętamy, że państw jest , a miast , z czego każde państwo ma przypisaną tylko jedną stolicę.
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze