a) Obliczamy, ilu jest uczniów w klasie:
Każdy z może wysłać maila do pozostałych osób (odejmujemy jedną osobę, bo nie wysyłają maila do siebie).
Obliczenia:
Odp. Zostanie wysłanych
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze