a) Obliczamy, ilu jest uczniów w klasie:

Każdy z  może wysłać maila do pozostałych  osób (odejmujemy jedną osobę, bo nie wysyłają maila do siebie).

Obliczenia:

Odp. Zostanie wysłanych 

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.