a) Dla dwóch zawodników:
Jeżeli na basenie jest torów, to pierwsza osoba mogła mieć przydzielone jeden z torów, a druga osoba mogła mieć już przydzielony jeden z torów, ponieważ trzeba odjąć jeden
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze