a) Dla dwóch zawodników:

Jeżeli na basenie jest  torów, to pierwsza osoba mogła mieć przydzielone jeden z torów, a druga osoba mogła mieć już przydzielony jeden z  torów, ponieważ trzeba odjąć jeden

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.