a) Na poziomej osi odszukujemy godzinę . Szukamy przecięcia tej godziny z wykresem. Odczytujemy, że o tej godzinie zanotowano temperaturę .

b) Na pionowej osi odszukujemy temperaturę . Szukamy,

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.