a) Na poziomej osi odszukujemy godzinę . Szukamy przecięcia tej godziny z wykresem. Odczytujemy, że o tej godzinie zanotowano temperaturę .
b) Na pionowej osi odszukujemy temperaturę . Szukamy,
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze