Wiemy, że Agnieszka ma siostry i braci, zatem dziewcząt jest , a chłopców .
Oznacza to, że wszystkich dzieci jest
Dziewczęta to z , zatem dziewczęta to wszystkich
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze