Wiemy, że Agnieszka ma  siostry i  braci, zatem dziewcząt jest , a chłopców 

Oznacza to, że wszystkich dzieci jest 

Dziewczęta to  z , zatem dziewczęta to  wszystkich

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.