a)
Pomnóżmy obustronnie przez mianownik :
Przenieśmy wyrażenia z na jedną stronę:
I podzielmy przez to, co stoi przy : (założenie, że , czyli )
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze