a) 

Pomnóżmy obustronnie przez mianownik :

Przenieśmy wyrażenia z  na jedną stronę:

I podzielmy przez to, co stoi przy : (założenie, że , czyli )

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.