a) Zapisując procent jakieś liczby, zamieńmy go na ułamek (zwykły lub dziesiętny).

Skoro , to .

Skoro , to .

, więc 

b) Liczba o  większa od , to  tej

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.