Skoro skrzynka pocztowa ma szerokość , tzn, że jest nie mniejsza niż , a nie większa niż 

Zatem szerokość musi być z przedziału .

Wysokość skrzynki to ,

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.