Skoro skrzynka pocztowa ma szerokość , tzn, że jest nie mniejsza niż , a nie większa niż
Zatem szerokość musi być z przedziału .
Wysokość skrzynki to ,
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze