a)
Mamy nierówność
Skoro pierwsze równanie ma postać , to możemy wyznaczyć wartość niewiadomej jako
Otrzymaną wartość podstawmy do drugiego równania w miejsce
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze