a)

Mamy nierówność

Skoro pierwsze równanie ma postać , to możemy wyznaczyć wartość niewiadomej  jako

Otrzymaną wartość podstawmy do drugiego równania w miejsce

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.