a)
Mamy układ
Skoro pierwsze równanie ma postać , to możemy wyznaczyć wartość niewiadomej jako
Otrzymaną wartość podstawmy do równania drugiego w miejsce niewiadomej .
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze