a)

Mamy układ równań

Aby móc zastosować metodę przeciwnych współczynników przemnóżmy pierwsze równanie obustronnie przez , a drugie równanie przemnóżmy obustronnie przez .

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.