Mamy nierówność
Wykonajmy działania aby pozbyć się nawiasów i uprośćmy wyrażenie po lewej stronie nierówności.
Odejmijmy obustronnie . Odejmowanie nie zmienia znaku nierównośc
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze