a)

Mamy nierówność

.

Dla ułatwienia przemnóżmy ją obustronnie przez . Lewą stronę tej nierówności, składającą się z dwóch składowych (odjemnej i odjemnika) traktujemy wówczas jak działanie w

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.