a)
Mamy nierówność
.
Dla ułatwienia przemnóżmy ją obustronnie przez . Lewą stronę tej nierówności, składającą się z dwóch składowych (odjemnej i odjemnika) traktujemy wówczas jak działanie w
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze