Obliczamy, ile jest dziewcząt w klasie a: 

Chłopców w klasie a jest zatem 

Obliczamy, ile jest dziewcząt w klasie b: 

Chłopców w klasie a jest zatem 

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.