Wiemy, że promień wraz ze styczną do okręgu tworzą kąt . Więc kąt możemy zapisać jako: Trójkąt jest trójkątem równoramiennym, ponieważ oba jego
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze