a) Wiedząc, że  jest wysokością możemy obliczyć miary kątów w trójkącie , wiedząc, że suma miar kątów w trójkącie wnosi :



Wiemy, że przy wierzchołku  jest kąt

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.