a) Wiedząc, że jest wysokością możemy obliczyć miary kątów w trójkącie , wiedząc, że suma miar kątów w trójkącie wnosi : Wiemy, że przy wierzchołku jest kąt
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze