a)
Kąt jest kątem ostrym, wówczas:
Podzielmy równanie przez trzy.
b)
Podzielmy równanie przez cztery.
Kąt jest kątem ostrym, spierwiastkujmy równanie.
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze