Równanie okręgu w układzie współrzędnych o środku  i promieniu  można zapisywać w postaci:

gdzie:

  •  - współrzędne środka okręgu
  •  - promień okręgu

Przypomnijmy jeszcze informacje z

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.