Rozwiążmy najpierw dane równanie.
Pamiętamy, że iloczyn jest zerem, kiedy co najmniej jeden z czynników jest zerem. Dlatego:
Otrzymaliśmy trzy
Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.