Pamiętaj:

Jeżeli  jest miejscem zerowym wielomianu  -tego stopnia, można go zapisać jako 

a)

Wiemy, że  jest pierwiastkiem tego wielomianu, zatem możemy
Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.