a) Wiemy, że  okręgi te mają jeden punkt wspólny, zatem są one styczne zewnętrznie lub wewnętrznie.
I) Jeżeli okręgi te są styczne zewnętrznie, to:
II) Jeżeli okręgi te są styczne
Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.