a) Wiemy, że:
Widzimy, że:
Stąd wynika, że okręgi te są styczne wewnętrznie.

b) Wiemy, że:

Widzimy, że:
Stąd wynika, że okręgi te są styczne zewnętrznie.

c)

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.