a) mamy dane oraz
Obniżmy stopień wielomianu za pomocą schematu Hornera. Przepisujemy współczynniki do pierwszego wiersza tabelki pamiętając, żeby brakujące potęgi wpisać jako
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze