Na początku narysujmy wykres funkcji .
a)
Aby narysować ten wykres, musimy przesunąć wykres funkcji o 1 jednostkę w górę:
Wykres zielony:
Wykres czerwony:
b)
Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze