Na początku narysujmy wykres funkcji .

a) 

Aby narysować ten wykres, musimy przesunąć wykres funkcji  o 1 jednostkę w górę:

Wykres zielony: 

Wykres czerwony: 

b)

Pobieranie treści odpowiedzi...

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się lub zarejestruj.